Chevrolet Camaro 3.6 V6

„Je to osobní vůz pro generaci nadšenců, mladých i starých, kteří obdivují tradice Camara, ale zároveň vyznávají současné hodnoty designu…“ Chevrolet Camaro páté generace americké legendy je soupeřem automobilů Ford Mustang, Dodge Challenger a Nissan 370Z. Sériová produkce v karosářském provedení je kupé a cabrio.

Výroba se rozběhla na kanadském Oshawě (Ontario). Camaro vycházelo vždy ze stejného principu, silný motor V6 nebo V8 pod kapotou a zadní pohon. Camaro je na první pohled moderní automobil, přesto však respektuje tradiční prvky, připomínající první generaci, vyráběnou v letech 1967 až 1969. Styl šedesátých let dýchá i z retrospektivně laděného čtyřmístného interiéru, před řidičem jsou dva velké přístroje (rychloměr a otáčkoměr), na vysoké centrální konzole pak najdeme některé další (podle provedení) což mi máme výbavu RS tudíž náš vůz obsahuje všechny (tlak oleje, teplota oleje, stav akumulátoru, teplota převodového oleje).

Náš nabízený Chevrolet Camaro kabrio 3.6 V6 241kW = 328 koní, 2013 je bezesporu velmi zajímavou nabídkou, návratem k typickému svalnatému americkému automobilu, který Vám dá neobnovitelný zážitek, jak jízdou, projevem i díky krásné žluté barvě svou pozorností.